Expomarine & Boats SL – ESCOLA PORT – nou soci del Clúster Nàutic Català, Escola nàutica per a titulacions d’esbarjo

7-juny-2021 | Notícies del Clúster, Notícies del sector, Notícies Generals

Comparteix:

Des Expomarine & Boats SL (ESCOLA PORT) Escola nàutica per a titulacions d’esbarjo
Salutacions a tots els socis de el Clúster Nàutic Català.

La nostra escola nàutica té la seva base en el Port Olímpic de Barcelona, Moll de la marina locals nº 5 i nº 11 i durant tot l’any realitzem les titulacions nàutiques d’esbarjo: Llicència de Navegació, PNB, PER, Patró de iot i capità de iot .

Per animar-vos a que vingueu a la nostra escola tant a vosaltres com els vostres familiars us facilitarem un cupó de descompte del 10% en tots els cursos que podreu aplicar a l’reservar el vostre curs des del web de la escola: https://escolaportbarcelona.com/

A més, ara amb els nous cursos online en directe podreu preparar la part teòrica de tots els cursos des dels vostres domicilis amb classes en directe, ja que tots els nostres cursos es transmeten en directe a la plataforma de la nostra escola https://aula.escolaportbarcelona.com/

Per a més informació:

https://clusternautic.cat/feature/escola-port-barcelona/

El darrer nou soci del Clúster Nàutic Català, s’hi afegeix al nostre col·lectiu per recolzar les nostres iniciatives i per gaudir dels nostres nous serveis com l’AREA PRIVADA DE SOCIS I EL MARKETPLACE NAUTIC, on els nostres socis podran vendre i/o promocionar els seus productes i/o serveis gratuitament,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BoatShow Barcelona 2024
Barcelona BOAT SHOW 2024

¡SUBSCRIU-TE A LA NEWSLETTER!

He llegit i accepto la política de protecció de dades