CA EN ES

FORMACION PROFESIONAL DEL MAR – NOU SOCI DEL CLÚSTER NÀUTIC CATALÀ, ESCOLA NÀUTICA PER A TITULACIONS PROFESSIONALS

15-juny-2021 | Notícies Adin, Notícies Generals

La nostra escola té la seva base al Carrer Dr Trueta 48 (Vila Olímpica de BCN) i ens dediquem a impartir titulacions nàutiques professionals. Sota el lema “fes del mar la teva professió” animem a tots aquells aficionats que desitgin tant ells com els seus familiars obtenir una titulació nàutica professional i tinguin una titulació d’esbarjo, realitzin la conversió a la nostra escola, ja que en ESCOLA PORT, a més de comptar amb els millors professionals: https://escolaportbarcelona.com/instructors/ podran realitzar en el mateix centre totes dues titulacions, les d’esbarjo i les professionals. Podeu veure la informació i els packs amb importants descomptes en aquest enllaç: https://escolaportbarcelona.com/atribucions-professionals-titols-esbarjo/

 

També en el nostre centre podran obtenir titulacions nàutiques superiors com el PPER (Patró professional Embarcacions d’esbarjo), Patró Portuari, Mariner de Pont, Operador Restringit i General del SMSSM. Per a l’obtenció de totes aquestes titulacions oferim uns packs amb importants descomptes.

 

En Escola Port volem transmetre la passió pel mar facilitant el coneixement als nostres alumnes, perquè així puguin obtenir tot tipus de titulacions nàutiques.

Per a més informació podeu visitar:

FORMACION PROFESIONAL DEL MAR

 

 

 

 

 

Comparteix
juny 2021
Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis i mostrar publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisi dels seus hàbits de navegació. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Podeu canviar la configuració o obtenir més informació 'aquí'

ACEPTAR
Aviso de cookies