NOU SOCI: FOCUS Escola Nàutica

16-des.-2021 | Notícies del Clúster, Notícies del sector

Comparteix:

A Escola Nàutica FOCUS impartim tots els cursos per a l’obtenció les titulacions oficials per a la nàutica d’esbarjo, des de la senzilla llicència de navegació, fins a la més titulació més avançada de Capità de Iot.

A FOCUS pretenem aportar una sòlida formació als futurs tripulants i patrons, ja sigui presencial o virtualment.

També FOCUS t’ofereix altres serveis com formació marítima professional, gestoria nàutica, club de de vela i el nostre club FOCUS.

Per a més info visita la seva https://nauticafocus.com/

El darrer nou soci del Clúster Nàutic Català, s’hi afegeix al nostre col·lectiu per recolzar les nostres iniciatives i per gaudir dels nostres serveis com l’AREA PRIVADA DE SOCIS I EL MARKETPLACE NAUTIC, on els nostres socis podran vendre i/o promocionar els seus productes i/o serveis gratuitament.

¡SUBSCRIU-TE A LA NEWSLETTER!

He llegit i accepto la política de protecció de dades